Imprezy okolicznościowe

 

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji niesłychanej jakości sprzęt do odtwarzania muzyki, urządzenia do nagłaśniania, nagrywania, ulepszania i zniekształcania dźwięku ale nic nie zastąpi muzyki na żywo. Brzmienie prawdziwych instrumentów muzycznych, żywy kontakt wykonawców ze słuchaczami to wrażenie, którego się nie zapomina. Muzycy wchodzący w skład kwartetu Demi-Sec są profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, posiadający w swoim repertuarze utwory muzyki klasycznej, jazzowej, popowej, filmowej w ciekawych aranżacjach na kwartet. Dzięki takiemu zróżnicowaniu jesteśmy w stanie dopasować program do okoliczności. Kwartet zabrzmi znakomicie na koncercie, bankiecie ale też wieczorze wigilijnym czy imprezie dla dzieci.

Spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Jeśli organizują Państwo imprezę dla swoich klientów lub kontrahentów, chcą Państwo uczcić jubileusz firmy lub po prostu spotkać się w gronie współpracowników w bardziej nieformalnej atmosferze występ kwartetu doda prestiżu każdemu z tych wydarzeń.

Bankiety, uroczystości

Dzięki naszemu zróżnicowanemu repertuarowi każdy znajdzie w nim coś dla siebie, muzykę przy której będzie się dobrze bawił, melodie znane i te już trochę zapomniane choć tak kochane przed laty. Proponujemy wieczory tematyczne - muzyka filmowa, tango i muzyka latynoamerykańska, przeboje muzyki popularnej, walce i znane tematy z muzyki operowej i operetkowej.

Wieczory wigilijne

W okresie przedświątecznym oferujemy koncerty kolęd polskich i zagranicznych oraz piosenek świątecznych. Jeśli w wigilii uczestniczyć będą dzieci możemy zaproponować spotkanie z Mikołajem.

Koncerty, wernisaże, pokazy mody

Występ kwartetu jest znakomitą częścią programu innego wydarzenia lub jego uzupełnieniem. Koncert kwartetu Demi-Sec dopełni urodę innego wydarzenia takiego jak wernisaż wystawy, pokaz mody czy koncert innego wykonawcy.

 

 

www.weselezklasa.pl