Nasza oferta

Uroczystości

Kwartet Demi-Sec oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju wydarzeń i imprez o charakterze rodzinnym, biznesowym lub kulturalnym. Naszą muzykę polecamy na:

  • Śluby - za równo kościelne jak i cywilne. Mamy bogate doświadczenie w oprawie muzycznej ślubów. Wiele par małżeńskich nam zaufało i do dziś miło wspominają brzmienie Wagnerowskiego marsza na swoich ślubie.
  • Bankiety, imprezy firmowe - wielkie firmy muszą dbać o dobry wizerunek w oczach klientów, świętują też dobre wyniki finansowe i inne sukcesy. Takie wydarzenie wymaga dobrej oprawy muzycznej. Swing, jazz, przeboje Franka Sinatry to muzyka, która brzmi elegancko.

Edukacja

Z muzyką jesteśmy praktycznie od dziecka, ale nie od dziś wiadomo, że muzyka klasyków takich jak Mozart czy Bach pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny człowieka - warto więc zaznajomić z nią dzieci. Muzyka może zainspirować młodych ludzi do wielu pozytywnych działań. Poza tym muzyka może bawić i uczyć jednocześnie. Dzieci i młodzież naprawdę potrzebują kontaktu z żywą muzyką - polecamy więc naszą ofertę edukacyjną.

Aranżacja

Chcesz usłyszeć popularny utwór w wykonaniu naszego kwartetu? Może chcesz uczcić w ten sposób swoje 50 urodziny lub poprosić ukochaną o rękę i chciałbyś, żeby w tle była melodia z waszego ulubionego filmu? Nic trudnego. Jesteśmy prawdziwymi zawodowcami - zagramy wszystko, wszędzie i o każdej porze dnia i nocy. Dla ciebie wykonamy dowolny utwór na życzenie.

 

www.weselezklasa.pl